Aktuality

Zdravé město Havlíčkův Brod realizuje osvětovou kampaň DEN ZDRAVÍ. Jednou z aktivit je PROJEKTOVÝ DEN v naší MŠ zaměřený na tuto problematiku. Tematické činnosti budou probíhat ve třídě Motýlků a Včelek.
V době letních prázdnin je na mateřských školách MŠ Korálky Havlíčkův Brod omezený provoz. Žádost o prázdninovou docházku je třeba podat písemně do 4.6.2021 v naší mateřské škole. Podrobnosti v detailu aktuality.
Od 10. května 2021 se otevírá mateřská škola pro všechny děti bez povinnosti jejich testování, děti také nemusí mít ochranu dýchacích cest. Budou opět ve svých třídách, se svými kamarády i učitelkami - bližší informace viz. detail aktuality
v jednotlivých třídách - zábavné čarodějnické disciplíny. Prosíme rodiče o čarodějnické kostýmy
Vážení rodiče, milé děti. Protože se s vámi nemůžeme setkat osobně a provést vás naší mateřskou školou, nabízíme vám videonávštěvu školy, podrobnosti - viz detail aktuality
Zápis do MŠ pro nový školní rok proběhne v květnu na ředitelství školy v Příčné 191, Havlíčkův Brod - bližší informace k průběhu zápisu včetně kritérií budou zveřejněny v dubnu 2021. Podmínky pro přijetí dítěte viz detail aktuality.
Mateřská škola Korálky HB pro vás připravila sadu videí o školní zralosti, která nahrazují besedu s odborníkem z pedagogicko psychologické poradny. Soubor obsahuje devět videí - viz detail aktuality.
Prosíme, dodržujte variabilní symboly u plateb: - školné - 10 timístný variabilní symbol podle složenek - stravné 2 místný dle složenky U obou plateb je nutné uvádět jméno dítěte - jméno rodiče nestačí. Děkujeme