MŠ Příčná


 Kapacita MŠ: 89 dětí
 Počet tříd: 4

 Provoz MŠ: 6:15 - 16:30
 Telefon: 569 422 524
 

Aktuality

Složenky k zaplacení stravného za měsíc únor 2021 si rodiče mohou vyzvednout na ředitelství MŠ
Jak jistě víte z médií, vláda na svém jednání 26. února 2021 rozhodla vzhledem k vážné aktuální epidemické situaci o přerušení provozu mateřských škol od 27. února 2021 - další informace viz. detail aktuality
Prosíme, dodržujte variabilní symboly u plateb: - školné - 10 timístný variabilní symbol podle složenek - stravné 2 místný dle složenky U obou plateb je nutné uvádět jméno dítěte - jméno rodiče nestačí. Děkujeme
ve čtvrtek 18. února 2021 v dopoledních hodinách v jednotlivých třídách; bližší informace - viz. detail aktuality
Děkujeme rodičům za pochopení a vstřícnost i ohledupnost při zvládání současné situace v naší MŠ. Další informace doplníme, sledujte webové stránky naší MŠ
Do videogalerie třídy Broučků jsme přidali video z Pohádkového karnevalu z 18.02.2021
Informace MŠMT o vydání mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví viz. detail aktuality
Aktuální informace k provozu naší mateřské školy viz. detail aktuality
Bližší informace - viz. detail aktuality
Bližší informace k organizaci provozu MŠ a preventivním opatřením k zamezení šíření koronaviru od ledna 2021 naleznete v detailu aktuality
Do nového roku 2021 přejeme nám všem hodně zdraví, štěstí a životní pohody - viz. detail aktuality
Do videogalerie jsme přidali videa z adventního a předvánočního období z jednotlivých tříd. Vstup vyžaduje heslo - informace u třídních učitelek.
V úterý 22. prosince 2020 je projekt Děti do bruslí přerušen!
ve středu během dopoledne si v jednotlivých třídách užijeme vánoční atmosféru a pohodu; bližší informace viz. detail aktuality
pro přihlášené děti ze třídy Motýlků a Včelek, bruslíme každé úterý a každý čtvrtek
zábavné dopoledne v jednotlivých třídách
Apelujeme na rodiče - viz. detail aktuality
Projekt Děti do bruslí je dočasně pozastaven. O jeho obnovení a náhradních termínech bruslení budeme včas informovat prostřednictvím webových stránek i plakátkem v chodbě MŠ.
V souvislosti s nástupem žáků prvních a druhých tříd 18.11.2020 do ZŠ očekáváme i větší počet dětí ve třídách MŠ, a proto apelujeme na rodiče k dodržování pravidel preventivních opatřeních k zamezení šíření koronaviru - viz detail aktuality
3R - roušky-rozestupy-ruce = preventivní opatření
Projekt Děti do bruslí je dočasně přerušen. Předplavecká výuka dětí je pozastavena.
nabídku předplavecké výuky naleznete v detailu aktuality
akzualizovanou nabídku lyžařské školy naleznete v detailu aktualiy
pro přihlášené děti ze třídy Motýlků a Včelek, upozornění pro rodiče - vstup na zimní stadion pouze v roušce či jiné ochraně dýchacích cest a možnost sledování bruslařských pokroků dětí pouze na sedadlech.Bližší informace - viz. detail aktuality
vydané Ministerstvem zdravotnictví, určeno pro školy a školská zařízení a zákonné zástupce dítěte (rodiče) naleznete v detailu aktuality
je určen předškolním dětem - dětem ze třídy Motýlků a Včeliček. Pro MŠ je projekt realizován v 10 lekcích
ke stažení na úvodní stránce MŠ Korálky H.Brod, v nabídce složky DOKUMENTY
návod "jak na to" vydal Státní zdravotní ústav Praha. Obrázkový postup v detailu aktuality
Co potřebuje dítě do MŠ naleznete v detailu aktuality
Volně přístupné interaktivní scény se skřítkem Pilulkou a jeho úkoly v internetové iŠkoličce: nosíme roušku a myjeme si ruce. Jak zobrazit volně přístupné scény v internetové iŠkoličce - viz. detail
Vážení rodiče, zveme Vás na informační schůzku v pondělí 31. srpna 2020 od 15.00 hodin v jídelně MŠ. Dozvíte se na ní všechny potřebné organizační informace a zodpovíme Vaše dotazy. V detailu aktuality najdete informaci o tom, co potřebuje dítě do MŠ.
Vzhledem k přerušení provozu mateřské školy od 17.3.2020 do 22.5.2020 jsou upraveny částky za úplatu za předškolní vzdělávání - více v detailu aktuality.
viz detail aktuality
V době letních prázdnin je na našich mateřských školách omezený provoz. Žádost o prázdninovou docházku je třeba podat písemně do 5.6.2020 v naší mateřské škole.Podrobnosti v detailu aktuality.
V pátek 15. května si připomínáme Den rodiny. Dobře fungující rodina je pro dítě to nejdůležitější. Věříme, že jste úspěšně zvládli dva uplynulé měsíce - po stránce fyzické i psychické.
připomenutí všem dětem, aby poprosily svoje tatínky a společně maminkám přichystali něco pro radost
Rada města schválila obnovení provozu všech pracovišť Mateřské školy Korálky Havlíčkův Brod od 25.5.2020 za splnění podmínek ochrany zdraví, které se vztahují na činnost mateřských škol.
Vzhledem k tomu, že si čarodějnické období nemůžeme užít společně s dětmi v MŠ, nabízíme Vám něco k navození magické atmosféry - viz detail
Kolektiv MŠ Příčné se připojil k tisícům českých švadlenek a ušité roušky daroval do naší nemocnice. Roušek je stále nedostatek, proto šijeme dál!
Informace k zápisu do MŠ jsou zveřejněny na hlavní stránce organizace – podrobnosti jsou uvedené v Aktualitách a tiskopisy v Dokumentech. Bližší informace najdete i v detalu aktuality.
Z důvodu přerušení provozu mateřské školy v měsíci březnu 2020 je úplata za vzdělávání snížena. V měsíci dubnu 2020 bude záležet na délce přerušení provozu. Doporučujeme pozastavení trvalého příkazu na měsíc duben. Více v detailu aktuality.
Společnost Barevné kamínky zpřístupňuje on-line výukové programy zdarma. Jsou pěkné a mohou být pro Vás ulehčením péče o děti a pro děti zábavou i poučením. Společnost požádala o předání informace všem rodičům.
prosba rodičům o spolupráci při vystavování potvrzení školy na OČR - viz. detail
V současném těžkém období Vám nabízíme něco pro inspiraci, jak trávit společný čas.
V rámci preventivních opatření proti šíření koronaviru se od 17.3.2020 do odvolání přerušuje provoz všech odloučených pracovišť naší organizace. Bližší informace v detailu aktuality.
Vzhledem k dané situaci RUŠÍME VŠECHNY SPORTOVNÍ, KULTURNÍ A SPOLEČNÉ AKCE DO ODVOLÁNÍ
Ve čtvrtek 27. února 2020 si užily děti ve všech třídách karnevalové dopoledne plné zábavných her, soutěží i tance. Odměnou jim byly masopustní koblížky.
Přihlášené děti ze třídy Motýlků a Včeliček absolvovaly desetihodinový předplavecký výcvik v průběhu měsíců listopadu, prosince 2019 a ledna 2020.
v MŠ proběhlo sceeningové vyšetření zraku dětí
Naše škola se zapojila do projektu Děti do bruslí. Přihlášené děti ze třídy Motýlků a Včeliček si 10 lekcí bruslařské školy užívaly pod vedením zkušených trenérů každé pondělí od 7. října 2019.
V lednu letošního roku si přihlášené děti užily lyžařský výcvik na Šacberku u Jihlavy. Kurz pro děti od 4 let zajišťovala Lyžařská škola Zajda.
V sobotu 9. června 2018 v odpoledních hodinách patřil sál Staré radnice předškolákům ze třídy Soviček.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru