Aktuality

Z důvodu přerušení provozu mateřské školy v měsíci březnu 2020 je úplata za vzdělávání snížena. V měsíci dubnu 2020 bude záležet na délce přerušení provozu. Doporučujeme pozastavení trvalého příkazu na měsíc duben. Více v detailu aktuality.
pro komunikaci s rodiči - upřednostňujeme elektronickou přes e-mail naší MŠ: ms.pricna@mshb.cz
prosba rodičům o spolupráci při vystavování potvrzení školy na OČR - viz. detail
Společnost Barevné kamínky zpřístupňuje on-line výukové programy zdarma. Jsou pěkné a mohou být pro Vás ulehčením péče o děti a pro děti zábavou i poučením. Společnost požádala o předání informace všem rodičům.
V současném těžkém období Vám nabízíme něco pro inspiraci, jak trávit společný čas.
V rámci preventivních opatření proti šíření koronaviru se od 17.3.2020 do odvolání přerušuje provoz všech odloučených pracovišť naší organizace. Bližší informace v detailu aktuality.
VÝZVA PRO RODIČE PŘEDŠKOLNÍCH DĚTÍ NA ZÁKLADĚ DOPORUČENÍ ZŘIZOVATELE MĚSTA HAVLÍČKŮV BROD V RÁMCI PREVENTIVNÍCH OPATŘENÍ PROTI ŠÍŘENÍ CORONAVIRU
Vzhledem k dané situaci RUŠÍME VŠECHNY SPORTOVNÍ, KULTURNÍ A SPOLEČNÉ AKCE DO ODVOLÁNÍ
Ve čtvrtek 27. února 2020 si užily děti ve všech třídách karnevalové dopoledne plné zábavných her, soutěží i tance. Odměnou jim byly masopustní koblížky.
Přihlášené děti ze třídy Motýlků a Včeliček absolvovaly desetihodinový předplavecký výcvik v průběhu měsíců listopadu, prosince 2019 a ledna 2020.
Naše škola se zapojila do projektu Děti do bruslí. Přihlášené děti ze třídy Motýlků a Včeliček si 10 lekcí bruslařské školy užívaly pod vedením zkušených trenérů každé pondělí od 7. října 2019.
V lednu letošního roku si přihlášené děti užily lyžařský výcvik na Šacberku u Jihlavy. Kurz pro děti od 4 let zajišťovala Lyžařská škola Zajda.
informativní seznam věcí, které dítě při pobytu v MŠ potřebuje
ke stažení na úvodní stránce MŠ Korálky H.Brod, v nabídce složky DOKUMENTY
v MŠ proběhlo sceeningové vyšetření zraku dětí
V sobotu 9. června 2018 v odpoledních hodinách patřil sál Staré radnice předškolákům ze třídy Soviček.
25. května 2017 v kinosále KD Ostrov jsme oslavili 125. výročí od vzniku naší mateřské školy.