Návrat dětí do MŠ

Od pondělí 12.dubna 2021 se vracejí do MŠ děti s povinným předškolním vzděláváním a mohou nastoupit i mladší děti, jejich rodiče pracují ve vybraných profesích - viz detail aktuality

Od pondělí 12.dubna 2021 se vracejí do MŠ děti s povinným předškolním vzděláváním a mohou nastoupit i mladší děti, jejich rodiče pracují ve vybraných profesích - viz Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví - bod č. 14

Rodiče mladších dětí, kteří pracují ve vybraných profesích, doloží MŠ potvrzení od zaměstnavatele.

Při příchodu do MŠ každé pondělí a čtvrtek bude dítě testováno neinvazivním testem,  proto je potřeba počítat s větší časovou rezervou - cca 30 minut. Testování všech dětí bude probíhat ve třídě Broučků, testovat své děti budou rodiče: odeberou svému dítěti stěr z přední části nosu, zpracují test a společně s dítětem vyčkají na výsledek. Testovat se bude průběžně za dodržení dalších preventivních opatření, tj. respirátory, dezinfekce, rozestupy mezi testovanými a počet osob v testovací místnosti.

Instuktážní video k testování - zde

Děti budou ve skupinkách po 15 dětech a roušky nosit nemusí – pouze jednu chirurgickou roušku zabalenou ve skříňce pro případné použití.

Pro rozdělení dětí do skupin Vás prosíme o sdělení, zda Vaše dítě nastoupí či nenastoupí do MŠ do 9.4.2021 do 10 hodin a prosíme o informaci, zda bude Vaše dítě pravidelně odcházet z MŠ po obědě nebo po spaní v odpoledních hodinách.

e-mail: ms.pricna@mshb.cz

telefon pro SMS: 739 556 533

Bližší informace o podmínkách provozu škol najdete zde

Přidáno 8. 4. 2021, autor: Jana Tesárková